top of page

Posuvná garážová vrata - originál od RUNDUM-Meir

 

Přírodní vzhled - přirozeně v masivním dřevě

Naše dřevěná garážová vrata jsou vyrobena z výběrových dřevin severského nebo exotického typu. Použitý materiál zajišťuje stabilitu a stálost jednotlivých dílů.

 

Povrchová úprava dřeva se provádí osvědčenými lazurami a odstín si vybírá zákazník tak, aby námi dodaný výrobek byl v souladu s ostatními výplněmi stavebních otvorů.

V případě požadavku zákazníka je možné dodat i dřevěná vrata v zatepleném provedení.

NABÍDKA MATERIÁLŮ

- severský smrk se sukem

- severský smrk bez suku

- modřín

- cedr

- sapelli-mahagon

Dodávané rozměry 

Vrata RUNDUM-Meir jsou vyráběna na míru, dle požadavku zákazníka. Díky možnosti použít dva pohony pro jedno vratové křídlo nebo dodat vrata v dvoudílném provedení jsme schopni použít naše vrata a pro atypické stavby a nadstandardní rozměry.

 

Možnost částečného otevření

Díky jedinečnému ukotvení vratové desky pomocí nosných a vodících kladek je možná libovolná šířka otevření. Zákazník tedy může využít jen částečné otevření pro průchod osob bez nutnosti instalace dodatečných dveří v garáži. 

Provozní bezpečnost

Jednoduchý horizontální pohyb zajišťuje maximální komfort využití bez možnosti vzniku mechanických závad, převážení nebo překlopení vrat při částečném otevření. 

 

Lehký chod bez nutnosti seřizování

I vrata s většími rozměry mohou manuálně ovládat děti nebo senioři. Jejich otevření nezáleží na výšce postavy. Horizontální pohyb vrat je díky speciálním nosným a vodícím kladkám velmi lehký a nehlučný.

Možnosti umístění vrat  

Díky výrobě na míru jsou vrata vhodná pro novostavby i rekonstrukce, umístění za stavební otvor nebo do otvoru, horizontální posuv vlevo, vpravo nebo dvoudílné provedení s otevřením do obou směrů.

bottom of page